Táborští Piráti chtějí odborníky. Proto komunistu Šedivého do VST?

Zastupitelé opět jednali o obsazení postu v dozorčí radě Vodárenské společnosti s.r.o. Mělo to být místo pro člena opozice. Na předchozích zastupitelstvech byl materiál předkládán dvakrát, ale nikoho zastupitelé neschválili. Opětovně byla navržena kandidátka SNK Tábor sobě Ing. Hana Randová a proti ní kandidoval L. Šedivý (KSČM). Jen pro připomenutí – Hana Randová má odborné kvalifikační předpoklady, dlouhodobě působila v oblasti životního prostředí, v oblasti vodárenství, byla ředitelkou Odboru ochrany vod na MŽP, připravovala dotační politiku v oblasti vodního hospodářství a dlouhodobě spolupracovala se SFŽP.

Komunista Šedivý je dlouholetým politikem a jak sám říká, umí si materiály také přečíst.

Volba byla tajná a výsledek se dal předpokládat – 14 hlasů (zřejmě koaličních) dostal soudruh Šedivý, „odborník každým coulem“. Koalice potřebovala jistotu a podporu své další existence, a to díky komunistům, protože není tajemstvím, že na jednáních rady to občas názorově skřípe.

Piráti před volbami prosazovali odborníky na různých postech. Na výsledku při obsazení místa v dozorčí radě Vodárenské společnosti Táborsko se to tedy ukázalo! Kvalitního odborníka nepodpoří, ale upřednostní komunistu Šedivého, který koalici  zcela určitě za „pár zlatých“  bude rád krýt  záda.

Vaše

Hana Randová

Tábor sobě

Mohlo by se vám líbit...