Milan Basík


Ing. MILAN BASÍK
soukromý zemědělec, majitel farmy v Zárybničné Lhotě, 44 let

Vzdělání: SOU strojírenské s maturitou, obor mechanik seřizovač, Střední zemědělská škola, obor pěstitel – chovatel, Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích, Zemědělská fakulta, obor provozně-podnikatelský


Já a Tábor
V Táboře žiju od narození, v současnosti s manželkou Pavlou a třemi dětmi bydlíme v Zárybničné Lhotě. Na naší farmě rádi uvítáme děti ze základních a mateřských škol, kterým žena ráda ukáže farmu i naše zvířata. Tábor je pro mne krásné historické město zasazené do jedné z nejhezčích částí Čech. Je dost velké na to, aby zde byla k dispozici většina společenských aktivit, a tak akorát malé na to potkat spoustu známých na ulici. Rád se s nimi potkám a třeba jim i zahraju na akordeon, nebo sednu na motorku a projíždím se po okolí.


Proč kandiduji
Až do roku 2012 jsem byl celkem tři volební období předsedou výboru příměstské části Zárybničná Lhota. Jsem také dlouholetým členem představenstva okresní agrární komory i členem místních organizací hasičů a myslivců. Nebaví mě jen sedět doma, rád věci ovlivňuji. Chci, aby se Tábor rozvíjel, aby se ve městě samém i v příměstských částech investovalo do toho, co lidé skutečně potřebují. Chci mít šanci to ovlivnit. Proto kandiduji do zastupitelstva města za Tábor sobě.