Hana Randová


Ing. HANA RANDOVÁ

ředitelka odboru Správa státních hmotných rezerv,  61 let

Vzdělání: Vysoká škola chemicko-technologická, absolventka řady odborných kurzů a školení v oblasti financování, evropských fondů, životního prostředí a práva se zaměřením na ekologii, státní správu a samosprávu


Já a Tábor
Tábor je mým domovem celý život. Mám tu svou milovanou rodinu, spoustu přátel a s Táborem mám spojeno neskutečné množství krásných vzpomínek. A vidím tady i důkazy toho, že když se chce, dá se prosadit hodně. Na to si vzpomenu, když jedu po mostě vedoucím přes nádraží, když jdu kolem odbahněného Jordánu, táborským parkem U Popraviště a upraveným prostorem Velkého Šance. Stejně tak mám ráda projížďky na kole k Harrachovce a s vnoučaty si užívám prostor odpočinkové zóny Komora. Tábor je městem mého srdce a mám pocit, že mu pořád ještě mám co nabídnout.


Proč kandiduji
Tábor spí spánkem sebeuspokojení. Nic zásadního se tu neděje a nevyužíváme ani šance, jak získat dotace na smysluplné projekty, které by městu prospěly. Jako starostka v samosprávě, ale také předtím i potom úřednice ve státní správě jsem získala obrovské množství zkušeností i kontaktů. Ráda bych je využila ve prospěch Tábora. Chtěla bych se soustředit na efektivní řízení města, na sestavování rozumného rozpočtu i na přípravu projektů, které budou pro Tábor přínosné a užitečné. Máme poslední šanci, jak získat z Evropské unie dotace na některé projekty, ale je třeba na jejich získání začít pracovat co nejdřív. Není čas na hledání výmluv a malování situace na růžovo. Je třeba s tím začít něco dělat.